HC “Vilnius” LRF taurės finalo ketverte

12/5/20182 min read

Vilniečiai ketvirfinalio dvikoje du kartus užtikrintai įveikė HC Molėtų „InTransport“ ir pateko tarp keturių komandų, kurios kovo mėnesį Klaipėdoje kovos dėl „Cbet“ LRF taurės.

Jau pirmajame susitikime vilniečiai Molėtuose susikrovė 10 įvarčių persvarą (36:26 (16:20)). Šiose rungtynėse rezultatyviausi buvo Martynas Žala (13) ir Vaidas Drevinskas (9). Tarp Molėtų „InTransport“ žaidėjų rezultatyvumu išsiskyrė Mindaugas Agurkis (8) ir Deividas Matulis (5).

HC „Vilnius“ žaidėjas Martynas Žala:

„Prieš silpnesnį varžovą yra visada sunku. Komanda nevykdė žaidimo plano, todėl komandai nepavyko atsiplėšti nuo molėtiškių. Buvo labai sunku žaisti prieš savo miesto komandą, kurią palaiko nuostabūs Molėtų miesto sirgaliai.“

HC Molėtų „InTransport“ treneris Mindaugas Agurkis:

„Buvau patenkintas savo komanda iki 50 minutės, gerai žaidė grįžęs vartininkas – Ruslanas, nes mūsų jaunasis vartininkas Ernestas patyrė traumą jaunių čempionate.

Atsakomosiose Cbet LRF Taurės rungtynėse Vilniuje HC „Vilnius“ turėjo 10 įvarčių pranašumą, kurį per antrąjį komandų susitikimą dar labau padidino. Antrasis ketvirtfinalis baigėsi vilniečių pergale (33:24(17:14)).

Kaip ir pirmoje akistatoje žaidimas prasidėjo lygiu žaidimu, tačiau vilniečiai sėkmingiau žaidė puolime ir po pirmojo kėlinio pirmavo 17:14. Turėtą persvarą rungtynių antroje pusėje dar labiau padidino ir užtikrintai žengė tarp 4 stipriausių Lietuvos komandų į LRF taurės pusfinalį.

Šiose rungtynėse rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Domantas Raudonius (6), po 5 kartus pasižymėjo Martynas Lapinskas ir Robertas Skobas.

Svečių komandoje rezultatyviausi buvo Mindaugas Agurkis 7 ir Deividas Matulis 4.

Vilniaus komandos žaidėjo Roberto Skobo komentaras po rungtynių:

“Rungtynes vertiname teigiamai, jog laimėjome, tačiau buvo labai sunku susikaupti, galbūt todėl, kad varžovai buvo silpnesni. Savo planus įvykdėm.”

Molėtų komandos žaidėjo Ruslano Kraučenkos komentaras:

“Šiandienos varžybas vertiname tikrai gerai. Pasirodėme ir darėme viską ką galėjom geriausiai. Ir tiesiog vakar ir šiandien atidavėme visas savo jėgas. Viskas mum atrodo pavyko ką norėjome padaryti.”

Su kuo HC “Vilnius” susitiks pusfinalyje paaiškės po burtų traukimo. Kiti finalo ketverto dalyviai: Klaipėdos “Dragūnas”, Vilniaus VHC “Šviesa” ir Kauno “Granitas-Karys”.