HC Vilnius – RK Varsa rezultatai

3/17/20211 min read

Šiandien susitikome su „Varsos-Stronglaso“ komanda. Paskutinė mūsų kovą baigėme su praleimėjimu 28:29 ir dabar turėjome šansą atimti taškus iš alytiškių.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sunkiai. . Alytaus rankininkai greitai susikrovė 4 įvarčių persvarą ir ją išlaikė didžiąją kėlinio dalį (5:1, 9:5, 11:7). Tik antroje kėlinio pusėje pradėjome mažinti savo atotrūkį, tačiau baigėsi laikas. Po pirmojo kėlinio pirmavo Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai – 15:12.

Antrajame kėlinyje pradėjome stabiliai mažino atotrūkį, kol švieslentėje pasirodė lygiosios – 17:17. Nuo to momento alytiškiams saugiau atitolti nuo priešininkų nepavyko (19:19, 23:21, 26:24). Nors dzūkai nežymiai pirmavo, tačiau sugeėjome lipti ant kulnų.

Paskutinėmis minutėmis 2 minučių nuobaudas beveik vienu metu pelnė du Alytaus žaidėjai: Žygimantas Micevičius ir Vilius Juozaitis. Tuo metu „Vilniui“ pavyko nežymiai persverti rezultatą savo pusėn, tačiau „Varsa-Stronglasas“ prieš ištiksint laikui spėjo išlyginti rezultatą ir užbaigti rungtynes lygiosiomis – 28:28.