HC “Vilnius” užtikrintai iškovojo antrąją pergalę iš eilės

11/19/20181 min read

HC “Vilnius” Lietuvos rankinio lygoje beveik dvigubu skirtumu (40:23 (23:12)) įveikė HC“Utenos“ rankininkus ir įsirašė jau trečiąją pergalę čempionate į savo sąskaitą.

Nuo pat pirmų minučių šeimininkai buvo pranašesni už varžovus iš Utenos. Kėlinio viduryje vilniečiai pirmavo 6 įvarčių skirtumu (12:6). O iki kėlinio pabaigos pranašumą beveik padidino dvigubai. Kėlinys baigėsi 23:12.

Po pertraukos viskas ir toliau tęsėsi pagal pirmąjį kėlinį. Visas rungtynes HC „Vilnius“ rankininkai kontroliavo žaidimą, net ir suteikdami daugiau žaidybinio laiko mažiau iki šiol rungtyniavusiems žaidėjams, kurie puikiai išnaudojo savo progas. Tai leido „Vilnius“ komandai iškovoti dar vieną pergalę Lietuvos Ranknio lygoje rezultatu 40:23.

ŽAIDĖJŲ KOMENTARAI

“Šiandienos rungtynes vertinu gerai – pasiekėme pergalę. Buvome susiplanavę ruoštis tolesnėms kovoms, tolesniems etapams, gerinti savo žaidimą. Džiaugiuosi, kad visa komanda gavo progą pasireikšti ir pasiektas teigiamas rezultatas. Priešininkus irgi turiu pagirti, matėsi, kad jie kovojo”, – po rungtynių teigė HC “Vilnius” žaidėjas Martynas Lapinskas.

“Rungtynes vertinu prastai, pralošėme labai dideliu skirtumu, tačiau buvo kelios pozityvios detalės: dalį rungtynių pavyko apsiginti, bet tai buvo tik maža dalis, norėtųsi, kad visą rungtynių laiką taip būtų. Priešininkai žaidė tikrai gerai, buvo užsivedę, todėl ir laimėjo”, – nuomonę išsakė HC “Utena” žaidėjas Audrius Katinas.

STATISTIKA

HC “Vilnius” komandoje pasižymėjo beveik visi aikštės žaidėjai: Lukas Ragelis 6, Martynas Žala (1) ir Vaidas Drevinskas po 5, Martynas Lapinskas ir Evaldas Veida po 4, Domantas Pukas, Simas Stankevičius ir Arminas Milaknis po 3, Ernestas Jančiukas ir Erikas Giliun po 2, Mindaugas Stravinskas ir Augustinas Diktoras po 1.

HC “Utenos” klubui įvarčius rinko: Martynas Paukštė 6 (4), Ernestas Nikitinas 5, Eimantas Sinkevičius 4, Domantas Juodis 3, Arūnas Urbonas ir Marius Deveikis po 2, Justinas Nikitinas 1.