Parsivežame pergalę iš Utenos!

2/22/20201 min read

Šiandien vykome į Uteną, kur susitikome su VIETOS „HC Utena“ rankininkais, kurie po dvylikos sužaistų rungtynių Lietuvos rankinio lygoje užima 9-tąją vietą. Mūsų komandai tai nereiškė didžiulio atsipalaidavimo, nes tai dar vienos svarbios rungtynės kovojant dėl geresnių pozicijų lygoje ir pasiruošiant LRF Taurės pusfinaliui! Rungtynės prasidėjo gana nesunkiai, gynyboje puikiai „sustovėję“ sugebėjome susikurti greitas atakas, kurios leido mums atsiplėšti – (10:5)! Nepaleidę pirmojo kėlinio, galėjome į aikštę išleisti jaunuosius žaidėjus, kurie vaizdo tikrai nesugadino ir laimėjome pirmąjį kėlinį – 21:10! Antrajame kėlinyje toliau tęsėm savo darbą gynyboje, kuri leido lengviau kvėpuoti puolime ir taip susikurti sėkmingas atakas! Taip grįžtame su nesunkia pergale iš Utenos, rezultatu – 42:25!

Robertas Skobas po rungtynių sakė: „Ačiū varžovams už rungtynes, jos tikrai nebuvo labai lengvos, uteniškiai davė mums fizinės kovos į kurią mes atsakėm tuo pačiu. Sudirbome gerai gynyboje kas leido mums žaisti ne pagrindinės sudėties ir išleisti pažaisti visiems komandos žaidėjams.“

HC Vilniaus komandai įvarčius pelnė visa komanda! Tautvydas DAMAŠAUSKAS 7, Robertas SKOBAS 6, Martynas LAPINSKAS, Evaldas VEIDA ir Domantas RAUDONIUS po 5, Deividas MATULIS 4, Ignas VALIUŠIS ir Airidas PETRONIS po 3, Vaidas DREVINSKAS ir Šarūnas MIELIAUSKAS po 2!

Artimiausios rungtynės jau šį šeštadienį, Vasario 29 dieną, 17 valanadą, Alytaus arenoje, LRF Taurės pusfinalyje susitiksime su Klaipėdos RK „Dragūnas“!