Po atkaklios kovos parsivežame pergalę iš Panevėžio!

3/7/20201 min read

Šiandien vykome į Aukštaitijos sostinę – Panevėžį, kur susitikome su vietos „HC Grifas“ rankininkais, kurie po 13 sužaistų rungtynių užėmė 8 vietą. Kaip ir tikėjomės rungtynės buvo kovingos ir atkaklios, po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – (5:5). Tačiau kai pradėjome dirbti atkakliau ir tiksliau gynyboje rezultatas pasikeitė kardinaliai – pradėjome bėgti į priekį ir po pirmųjų 30 minučių komandas skyrė 9 įvarčiai mūsų naudai – (20:11). Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėm savo darbą gynyboje, kuris leido lengviau kvėpuoti puolime ir taip išnaudoti visą komandą bei pataupyti pagrindinius komandos žaidėjus! Taip grįžtame su pergale iš Panevėžio, rezultatu – 36:26!

Ignas Valiušis po rungtynių sakė: „Rungtynes vertinu neblogai. Pavyko užbėgti į greitas atakas ir įgyti persvarą nuo pirmo kėlinio, todėl galėjom pažaisti visi. Manau visi esam pažengę žingsnį į priekį, tai tas tikrai džiugina. “

Prie pergalės įvarčiais prisidėjo: Martynas Lapinskas – 8, Martynas Žala – 7, Vaidas Drevinskas – 6, Evaldas Veida – 4, Federico Jaime German, Modestas Adomėnas ir Artūras Sinkevičius – po 3, Tautvydas Damašauskas – 2,Ignas Valiušis – 1.

Šiose rungtynėse mūsų komandoje įvarčiais debiutavo – Modestas Adomėnas ir Artūras Sinkevičius, sveikiname!

Kitos rungtynės jau artėjanį šeštadienį, Vilniaus rankinio klubo salėje, susitiksime su Šiaulių „SC Dubysa“ rankininkais! Laukiame visų palaikymo paskutiniose reguliaraus sezono rungtynėse!