Rungtynės su Vilniaus “VHC Šviesa”

4/1/20211 min read

Rungtynes pradėjome prastai ir varžovai susikrovė persvarą, tačiau įpusėjus kėliniui persvara pavyko sumažinti (5:1, 5:5, 8:6, 9:9). Apylygis rezultatas laikėsi visą antrąją kėlinio pusę pirmaujant tai vienai, tai kitai komandai. Paskutinę sekundę Vaidas Drevinskas taikliu smūgiu pakeitė rezultatą ir pirmąjį kėlinį užbaigėme pirmaujant vienu įvarčiu.

Ši persvara, prigesino „Šviesos“ žaidimą, nors antrojo kėlinio metu komandai pavyko prisivyti, tačiau aplenkti mūsų nepavyko (19:19, 25:23, 28:26, 33:30, 34:32). Visgi, kai jau rodėsi, kad „Šviesa“ patirs pirmąjį savo pralaimėjimą, sėkmė nusisuko nuo mūsų “Vilniaus” rankininkų. Paskutinėmis rungtynių minutėmis mums nepavyko pelnyti nė vieno įvarčio, o svečiai pamažu išlygino rezultatą (34:34).

Lemiamą įvartį paskutinėmis sekundėmis įmetė VHC „Šviesos“ rankininkas ir rungtynes užbaigėme pralaimėjimu 34:35.

„Pralaimėjome Vilniaus derbį. Atrodo, kaip ir neblogai sekėsi. Abiejose komandose nebuvo kelių žaidėjų, kovėmės įvartis į įvartį, o gale iššvaistėme turėtą pranašumą“, – HC „Vilnius“ žaidėjas Martynas Lapinskas.

„Kovėmės įvartis į įvartį, o gale iššvaistėme turėtą pranašumą“, – rungtynes įvertino Martynas Lapinskas.

„Na, rungtynės, kaip visada. Pirmosios buvo kovingos ir paskutinėmis sekundėmis šiaip ne taip išplėšėme pergalę. Šįkart neturėjome kelių žaidėjų – Tado Rasakevičiaus, Karolio Bliuvo, Edmundo Pelėdos. Tačiau tai žaidėjui neturi nieko reikšti, ir turi visi žaisti. Kaip matome, neapsigynėme ir vienas jų žaidėjas primetė gal 15 įvarčių. Negalima taip leisti vienam žaidėjui tempti visą komandą ir visas rungtynes“, – savo komandos pasirodymui priekaištų turėjo VHC „Šviesa“ žaidėjas Valdas Drabavičius.