Šįkart pergalę išplėšė kauniečiai.

2/17/20221 min read

Granitas-Karys Kaunas – HC Vilnius | 30:26 (12:17)

Rungtynių pradžioje „Granitas“ demonstravo stiprų pasirodymą. „Granitas“ pirmąsias septynias žaidimo minutes demonstravo tvirtą gynybą ir pirmavo 4:0. „HC Vilnius“ atsakė skirtumu ir po minutės pertraukėlės pelnė šešis įvarčius iš eilės (4:6). Svečių komanda pamažu bandė didinti savo persvarą ir pirmąjį ketvirtį užbaigė solidžia penkių įvarčių persvara (12:17).

Visgi likus kiek daugiau nei dešimčiai minučių “Granitas” buvo priekyje ir nepasidavė iki pat žaidimo pabaigos. “Granitas” atsirevanšavo prieš „HC Vilnius“ (30:26).

„Pirmajame kėlinyje buvome per daug atsipalaidavę, pavargę po sunkios savaitės… Tačiau antrajame kėlinyje sugebėjome praktiškai viską užbaigti, todėl ir sulaukėme tokio rezultato“, – sakė šeimininkų žaidėjas Tomas Švelpa.

Granitas-Karys Kaunas – Jovaišas 10, Šarkauskas 6, Kairys 5.

HC Vilnius – Urbonas 7, Lapinskas 6, Drevinskas 5.